İskender
Yoğurtlu
Adana
Urfa
Beyti
Sarma
Domatesli
Patlıcanlı
Karışık
Kuzu Şiş
Tavuk Şiş
Çöp Şiş
Ciğer Şiş
Yürek Şiş
Kanat
İçli Köfte
Çiğ Köfte
Lahmacun
Kıymalı
Kuşbaşılı
Kaşarlı
Sucuklu
Kuşbaşılı
Çorba
Çoban Salata
Mevsim Salata
Gavurdağı
Ezme
Künefe
Kadayıf
Coca-Cola
Fanta
Ayran
Şalgam
Soda

"Beyaz Gül" sahibi 20 işyeri arasındayız.

Güngören Belediyesi, hijyen koşullarını yerine getiren gıda üretim ve satış yapan işletmelere verdiği 'Beyaz Gül’ sertifikasına yeni isimler ekledi. Her geçen gün gıda hijyen belgesi alan iş yerlerinin sayısını arttıran belediye, proje sayesinde halkın sağlıklı gıdaya erimişini kolaylaştırıyor.

Güngören Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Dr. Engin Civan, vatandaşların gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmelerini hedefleyerek, gıda maddelerini hijyenik şartlarda üreten ve / veya satan gıda işletmelerini belirleyip ödüllendiriyoruz. Bu kapsamda, Haziran ayında yürütülen çalışmaları neticesinde 20 iş yeri daha Beyaz Gül sertifikasını almaya hak kazandı” diye konuştu.

Tüketiciler Neden "Beyaz Gül'ü" Tercih Etmeli?

Vatandaşlara, hijyenik ve güvenilir şartlarda üretim ve satış yapan ‘Beyaz Gül’ sertifika sahibi işletmelerini tercih edilerek, hem kendilerini ve hem de yakınlarını gıda ile bulaşabilecek hastalık ve risklere karşı koruyabileceği uyarısında bulunan Dr. Civan, Güngören Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün ayrıca, vatandaşlardan gelen talep ve şikayetler doğrultusunda da gıda üretimi ve satışı yapan işyerlerine yönelik ‘gıda hijyen denetimi’ yaptığını sözlerine ekledi.
Bookmark and Share

sayfa başına git