İskender
Yoğurtlu
Adana
Urfa
Beyti
Sarma
Domatesli
Patlıcanlı
Karışık
Kuzu Şiş
Tavuk Şiş
Çöp Şiş
Ciğer Şiş
Yürek Şiş
Kanat
İçli Köfte
Çiğ Köfte
Lahmacun
Kıymalı
Kuşbaşılı
Kaşarlı
Sucuklu
Kuşbaşılı
Çorba
Çoban Salata
Mevsim Salata
Gavurdağı
Ezme
Künefe
Kadayıf
Coca-Cola
Fanta
Ayran
Şalgam
Soda
Künefe
Tatlı
Coca-Cola
Fanta
Ayran
Şalgam
Soda

"Yemediğimizi yedirmeyeceğiz"

Bekir Çetin tarafından1982 yılında kurulan, çekirdekten ve yoklukla başlayan kebap sektöründeki Kebapçı Çetin Usta markası altında başlayan hizmeti, 32 yıldır müşterilerine en iyiyi sunmakla devam etmektedir. Çetin ustanın ulaştığı başarının arkasında maddi kazanımdan önce kaliteyi yakalama, müşterilerine en lezzetli ürünleri sunma isteği yatmaktadır.

Kebapçı Çetin Usta 4 şube ve yaklaşık 150 çalışanı ile faaliyetlerine devam ederken "yemediğimizi yedirmeyeceğiz" sloganı ile hareket etmektedir. Kaliteyi en üst düzeye çıkartmak için çalışan Kebapçı Çetin Usta ürünlerini satacakmışız gibi değil yiyecekmişiz gibi yapmalıyız fikrini ön planda tutmaktadır.

Çetin Usta hizmetlerine her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da Çetin Usta'nın yoklukla başlayan kebap sektöründeki hizmetleri en iyiyi sunmak adına bir hobi haline gelmiştir. Çetin Usta 32 yılın birikimlerinin sonucu olarak gelişmelere hızla uyum sağlayarak, hizmetlerine devam etmektedir.

 

sayfa başına git