İskender
Yoğurtlu
Adana
Urfa
Beyti
Sarma
Domatesli
Patlıcanlı
Karışık
Kuzu Şiş
Tavuk Şiş
Çöp Şiş
Ciğer Şiş
Yürek Şiş
Kanat
İçli Köfte
Çiğ Köfte
Lahmacun
Kıymalı
Kuşbaşılı
Kaşarlı
Sucuklu
Kuşbaşılı
Çorba
Çoban Salata
Mevsim Salata
Gavurdağı
Ezme
Künefe
Kadayıf
Coca-Cola
Fanta
Ayran
Şalgam
Soda
Ziyaretçi Defteri Anasayfa için tıklayınız.
Deftere yazmak için burayı tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Kebapçı Çetin Usta mükemmel lezzetleriyle ve hızlı paket servisi sayesinde herzaman kurtarıcım oluyor... Mükemmel lezzet ve hızlı servis için çok teşekkür ederim.
Abdullah Naci Kırışka / 21.06.2012 - 15:30
 
Kebapçı Çetin Usta'da yemek yemek ben ve ailem için vazgeçilmezlerimiz arasında ilk sıralarda yer alıyor. Elinize sağlık! İlginize teşekkürler... Yine herşey enfesti.
Suat Tüfekçi / 14.12.2011 - 21:30
 
Daha fazlasını hakediyorsunuz ancak söylemem gerekirse siz mükemmelsiniz. İstanbul'un neresinde olursanız olun mutlaka sizi bulurum! Lezzet için teşekkürlerrrr :)
Serap Koç / 09.12.2011 - 14:00
 
İş amaçlı İstanbul'a geldim ve ilk defa Kebapçı Çetin Usta'da yemek yedim. İlgi ve alaka çok hoşuma gitti. Yediğim kebabınızın tadını başka hiçbir yerde bulamıyorum. İstanbul'a tekrar geldiğimde ilk işim kebabınızı yemek olacak.
Tahsin Akgül / 03.03.2017 - 13:30
 
Hizmet, Güleryüz, Kalite, Lezzet... Ne ararsam bulabildiğim tek Kebapçı sizsiniz. Özellikle lahmacununuzu çok beğeniyorum. Başka hiçbir yerde sizinki gibi bir lahmacun yemedim.
Selçuk Öztürk / 21.01.2012 - 16:00
 
Bir arkadaş vesilesiyle mekanınızı gördüm. O yediğimiz kebap çeşitleri gerçekten çok harikaydı. Tadı hala damağımda duruyor. İnanın en kısa zamanda yine geleceğim. O sıcak ilginizi ve mis kokulu kebaplarınızı özledim. Bütün çalışanlara özellikle kurucunuz BEKİR ÇETİN USTA'ya sonsuz selamlar...
Hanifi Bayır / 02.05.2012 - 15:30

sayfa başına git